Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gra o Tron - Sezon 3 - Odcinek 9
PostNapisane: 26 cze 2013, o 23:46 

Ulubiona postać: Tyrion, Arya, Jaime
Spoiler wypadałoby przed początkiem zdania napisać ;).

PostNapisane: 2 lip 2013, o 14:16 

Ogólnie, to zgadzam się z przedmówcą. Ale, ten chyba akurat był pozytywny i motywuje do dalszego czytania/oglądania, więc akurat ten konkretny można wybaczyć. Tym bardziej, że ludzie ją lubią ^^

PostNapisane: 17 sie 2013, o 19:03 

Ulubiona postać: Tyrion, Deanerys
Ja pitole, aż się zarejestrowałam - odc 9 oglądałam wczoraj. Nie widziałam tej reakcji amerykanów, o której mówicie, ale ja ryczałam jak głupia. W OGÓLE sie tego nie spodziewałam (nie czytałam książek aczkolwiek poważnie się nad tym zastanawiam) i w pierwszym momencie płakała, bo zaszlachtowali żonę Robba a wraz z nią i dziecko. A potem sru - wszystkich po kolei. Rzeź niewiniątek. I ta masakryczna cisza na zakonczenie odcinka...

Ale, ale! To, o co mi chodzi, to kawałek muzyki który rozpoczyna całą akcję: świeżo upieczone małżeństwo wychodzi na te całe pokładziny, giermki zamykają drzwi a kamera pokazuje mocno zaniepokojoną lady Stark, która spogląda w stronę grajków i rozbrzmiewa dość smutna i taka... złowieszcza nuta. No piękna! Szukałam w OST, ale tam tego nie zawarli - może ktoś pomóc?

Damn. Aż mnie skręca, jak pomyślę, że nowy sezon dopiero w kwietniu... I żałuję trochę, że nie czytałam książek przed serialem - lubię te momenty, kiedy wydarzenia w książce rozbijają człowieka na kilka dni, jak to pisał ktoś wyżej. W serialach/filmach takie sceny też bywają mocne, ale nie aż tak...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]