Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam wszystkich
PostNapisane: 14 cze 2013, o 21:04 

Ulubiona postać: Daenerys
Cześć, mam na imię Ola, znaczy Aleksandra tak oficjalnie, lecz wole Ola :). Grę o Tron zaczęłam oglądać jakiś miesiąc temu , ponieważ nie mam na swojej kablówce HBO :( więc nadrabiam oglądając w internecie. Lecz koniec z tym specjalnie dla serialu zrezygnowałam z aktualnej kablówki! No a tak co o mnie hmmm... Choć pewnie większość panów mnie wyśmieje interesuje się wojskiem, historią i motoryzacją oraz muzyką , słucham przede wszystkim rocka, uczę się grac na gitarze i śpiewam w zespole rockowo/metalowym. Jedną z moich pasji są także konie, jeżdżę na nich od dziecka.
Na forum znalazłam się z jednej bardzo ważnej dla mnie przyczyny. Szukałam pewnego utworu z 2 albo 3 sezonu Gry o Tron, który pojawił się na koniec odcinka. Niestety nie pamiętałam odcinka a poszukiwania doprowadziły mnie aż tutaj z nadzieją że ktoś pamięta utwór w którym śpiewa młoda dziewczyna. Jedyny taki kawałek na wszystkie trzy sezony :).

Tytuł: Re: Witam wszystkich
PostNapisane: 14 cze 2013, o 23:55 

Ulubiona postać: Robb
Cześć Olu, fajnie że interesujesz się historią, także ją lubię, szczególnie czasy starożytne i średniowiecze, a ty?
Jakie zespoły rockowe słuchasz? Często słucham Iron Maiden, Nirvana, Linkin Park, AC/DC, Airbourne i SOAD. Jednak wolę słuchać metalu. :p
BTW. Witam na forum :)

PostNapisane: 15 cze 2013, o 16:04 

Vetrid napisał(a):
Cześć Olu, fajnie że interesujesz się historią, także ją lubię, szczególnie czasy starożytne i średniowiecze, a ty?
Jakie zespoły rockowe słuchasz? Często słucham Iron Maiden, Nirvana, Linkin Park, AC/DC, Airbourne i SOAD. Jednak wolę słuchać metalu. :p
BTW. Witam na forum :)

w historii cenię sobie przede wszystkim czasy drugiej i pierwszej wojny światowej, ale również średniowiecze tak jak Ty. Oprócz tego podboje Aleksandra Macedońskiego oraz Napoleona :) A moim ulubionym zespołem jest Linkin Park a poza tym słucham też Nirvany i AC/DC tak jak Ty z innych zespołów to thirty second to mars, dżem, nickelback , skillet , sabaton i evenescence.

PostNapisane: 15 cze 2013, o 22:32 

Ulubiona postać: Robb
Jak mogłem nie wymienić Sabatona. Uprasing i Primo Victoria miażdżą. Oczywiście 40:1 także ma świetny tekst, jednak nie przypadła mi do gustu.

PostNapisane: 16 cze 2013, o 15:31 

Vetrid napisał(a):
Jak mogłem nie wymienić Sabatona. Uprasing i Primo Victoria miażdżą. Oczywiście 40:1 także ma świetny tekst, jednak nie przypadła mi do gustu.

Jak dla mnie "Warszawo walcz!" wygrywa wszystko ;)

PostNapisane: 18 cze 2013, o 11:09 
Administrator

Ulubiona postać: Rob
Witam serdecznie!! ;)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]